Sepisuju

O seznamkách, randění a nacházení

Teprve až přestaneš nahánět nesprávnou osobu, může tě dohnat ta správná. Uvádí se, že rádoby motivační citáty sdílejí hlavně ženy, které čekají na lásku, ale čas od času se na internetu objeví i zajímavé a neotřelé citáty, které tím odérem kýče zatím nestihly načichnout. Je pravda, že ženy mívají bohatou fantazii a kde chybí fyzično, poradí si s představami. Chudáci muži pak kolem nich chodí bezradní a zoufají si, co mají ještě udělat, protože to zatím vypadá, že kolem nich chodíme a nevěnujeme jim žádnou pozornost.

Dokud jsem fungovala na internetových seznamkách, vybrala jsem si jednoho potencionálního partnera a bavila se jenom s ním. Jednak jsem se na něj kolikrát extrémně upnula, což mi přineslo zklamání a chlapům to zamezilo být na mě víc zvědaví, a taky jsem přehlédla spoustu zajímavých mužů, protože se jednoduše neuměli vyfotit a co si budem, na internetu poznáte maximálně jenom to, jak je kdo fotogenický.

Je to nějaký ten týden zpátky, co Česká televize vysílala dokument V síti. Verze pro televize, ale i tak mi to stačilo a s internetovými seznamkami jsem skončila. Bavily jsme se o internetovém seznamování s ženskýma na Slacku a já jsem ke svojí vlastní hrůze zjistila, že jsem to celou dobu dělala špatně. Kolegyně si tam psaly s téměř každým, kdo odepsal a na schůzky chodily cestou z práce. Prostřídaly tak tunu randíček, než našly toho jednoho, se kterým jim to vyšlo.

Honí se mi teď v hlavě, když je všechno utlumené a zavřené a já jsem skončila se seznamkami, kde mi Vesmír plánuje sehnat partnera. Vystěhuju z hlavy knižní a pěvecké hrdiny, koštětem vymetu z pavučiny a jsem schválně zvědavá.

Jeden komentář

  • Eliss

    Dokument V síti jsem viděla, a bylo to opravdu drsné, jak se muži neštítí psát prasárny nezletilým dívkám. Já jsem se kdysi zkoušela přes seznamku seznámit s nějakým hodným klukem, nakonec to nevyšlo. Toho pravého jsem našla až na tancovačce, a ne na internetu 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *